Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Bütçesi Belirlerken Dikkat Edeceğiniz Alanlar

Dijital Pazarlama Bütçesi Belirlerken Dikkat Edeceğiniz Alanlar

Dijital Pazarlama Bütçesinde Nelere Dikkat Etmelisiniz? Ürün satışlarınıza başlayacaksınız ve bir dijital pazarlama bütçesi belirlemeniz gerekiyor. Nereden başlayacağınızı ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz, o zaman nasıl hareket edeceksiniz?

Markanız İçin YouTube Canlı Yayını Kullanın

Markanız İçin YouTube Canlı Yayını Kullanın

Video izlemek dendiğinda şüphesiz aklımıza gelen ilk platform YouTube. Tüm dünyada her dakika 500 dakikadan fazla video yüklenen YouTube'u markanızın hedef kitlesiyle etkileşim kurmak için kullanmanız sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyacaktır. Fakat bu kadar fazla içeriğin olduğu bir ortamda nasıl kalabalıktan sıyrılacaksınız? Cevap, canlı yayın... YouTube canlı yayınlarını kullanırken dikkat etmeniz gereken şey, standart bir tanıtım videosu çeker gibi yayın yapmamak. Canlı yayını bir etkinliğe çevirmelisiniz.

Facebook’tan Küçük İşletmelere 100 Milyon Dolarlık Corona Desteği

Facebook’tan Küçük İşletmelere 100 Milyon Dolarlık Corona Desteği

Tüm Dünya'da hızla yayılan ve alınan tüm önlemlere rağmen halen daha artan vaka sayılarıyla sosyal hayatı durma noktasına getiren Korona virüs salgınının ekonomi üzerinde de etkisi büyük. Özellikle küçük işletmeler için durağanlaşan ekonominin etkileri çok daha zorlu ve hızlı hissediliyor. Bu konuda bir adım atan Facebook, hizme verdiği 30'dan fazla ülkedeki 30 bin kadar küçük işletmeye 100 milyon dolarlık destekte bulunacağını açıkladı.

Evden Çalışacaklara Birkaç Tavsiye

Evden Çalışacaklara Birkaç Tavsiye

Salgın nedeniyle kendi kendimizi karantinaya aldığımız şu günlerde pek çok firma çalışanlarının mümkün olduğunca ofise gelmemelerine, evden çalışmalarına karar verdi. İlk bakışta tüm gün bilgisayar başında çalışanlar için ofiste ya da evde çalışmanın bir farkı yokmuş gibi görünse de, eğer alışık değilseniz ev ortamında çalışmanın bazı zorlukları bulunuyor. Örneğin; işe konsantre olamama, dikkat dağınıklığı, çalışma zamanını ayarlayamama gibi problemler. Bu yüzden sizinle evdeyken de ofisteymiş gibi verimli çalışabilmeniz için birkaç ipucu paylaşmak istedik.

Sosyal Medya Pazarlamasında 7 Önemli Performans Metriği

Sosyal Medya Pazarlamasında 7 Önemli Performans Metriği

Markanız ya da şirketiniz için sosyal medyayı kullanıyor ve düzenli olarak paylaşımlar yapıyorsanız, sosyal medya yönetimi için profesyonel bir ajans ile çalışıyorsanız, yaptığınız yatırımların sonuçlarını somut olarak görmek istersiniz. Dijital pazarlamanın en güzel yanlarından birisi de ölçülebilir olmasıdır. Peki, sosyal medya raporlarında hangi metrikler ne işe yarar biliyor musunuz?

İçerik Hala Kral mı?

İçerik Hala Kral mı?

Google Web Yöneticisi Eğilimleri analisti John Mueller, sitelerin öne çıkmasında reklam desteğinin önemli olduğunu açıkladı. Google aramalarında organik olarak üst sıralara çıkmak için mutlaka reklam da vermek gerekip gerekmediği konusunda her zaman tartışmalar oluyor.

2018 Dijital Pazarlama Trendleri Nelerdir?

2018 Dijital Pazarlama Trendleri Nelerdir?

Yaşadığımız çağın getirdikleriyle beraber, insanların yaşam tarzları ve alışkanlıkları da değişim gösteriyor. Bu değişimler insanların dijital ortamda aktif olmaları yönündedir.

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı