Web Sitesi Tasarımı

İnternet'in, herhangi bir yerden her an kullanılabilmesi gerek tüketicilerin gerekse işletmelerin ticari amaçla internet ortamına gelmesine neden olmuştur. Teknoloji'nin giderek gelişmesi ve internet kullanıcılarının sayısının artmasıyla da işletmelere web sitesine sahip olma zorunluluğu getirilmiştir

2018 yılı İnternet kullanım alışkanlıklarına bakıldığında Türkiye'de kullanıcıların günlük ortalama 7 saat 9 dakikayla internette zaman geçirdikleri görülmektedir.

Çevrim içi ortamlarda faaliyette bulunmak isteyen işletmeler için bir web sitesi yaratımı maliyet yönünden olduğu kadar tanıtım ve etkin bir pazarlama faaliyeti açısından da önemli avantajlar sağlamaktadır. Yazılı içerik oluşturmanın yanı sıra görsel ve işitsel duyulara da hitap etme olanağı vermesiyle web siteleri, işletmelerce en sık tercih edilen bir sanal araç olma özelliğine sahiptir.

Web sitenizin dikkat çekici ve açılış hızının iyi olması, kullanıcıların sitenizi ziyaret ederken dikkat edeceği ilk özelliktir. Sizi anlayan ekibimiz sayesinde, ihtiyaçlarınıza uygun ve kullanıcı odaklı bir web tasarımıyla sitenizde aranılan bilginin kullanıcıya en etkili ve kısa yoldan iletilmesini sağlıyoruz.

Duyarlı Web Siteleri, Mobil Uygulamalar ve İleriye Dönük Dijital Tasarım

Güzellik sadece cildin derinidir. İyi tasarım, kapsamlı araştırmalara dayanır ve somut sonuçlar verir. Ziyaretçilerinizi memnun eden duyarlı web tasarımından, web sitenize trafik çeken dijital pazarlama kampanyalarına kadar stil ve içerikle tasarım yapıyoruz.

Duyarlı Web Tasarımı

Mobil devrim burada. Türkiye nüfusunun %70'ten fazlası bir akıllı telefona sahip ve mobil cihazlardan yapılan satışlar her gün hızla artıyor. Çevrimiçi dünyanızı olabildiğince çok yeni müşteriye açmak için iOS ve Android telefonlar, tabletler ve daha birçok cihaz için duyarlı web sitesi tasarımlarına hazır olun.

İnteraktif Web Tasarımı

Kalabalığın arasından sıyrılın. İlgi çekici etkileşimli tasarımla ziyaretçilere ürünlerinizin nelerden yapıldığını gösterin. Dikkat çekici interaktif web tasarımı, yaptıklarınızla ilgili neyin özel olduğunu göstermenin harika bir yoludur. İnteraktif tasarımlarımız görsel çekicilik, yatırım getirisi, kullanım kolaylığı ve üstün işlevsellik sunmak için geliştirilmiştir.

Kullanıcı Deneyimi

UX odaklı bir web sitesi ile yeni müşterilerinizin katılımını arttırın ve dönüşümleri en üst düzeye çıkarın. Web sitenizi mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirmek için pazar analizi, kişisel yaratım, kullanıcı testi, kullanıcı akışları ve kapsamlı araştırmaların akıllı bir karışımını kullanıyoruz. Yüksek hemen çıkma oranınıza veda edin.

Başvuru Formu

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı