Programatik

Performans Reklamları 

Performans Reklamlarının en önemli avantajlarından biri reklamınızın performansına göre ödeme yapılmasıdır. Performansa dayalı olduğu için bilinirliğinizi artırmadaki etkisini kolayca ölçebilirsiniz. Programatik reklam türleri ile geniş kitleye hitap edebilirsiniz. Sabit veya rotasyonlu reklam türleri ile hedef müşterinizi farklı zaman dilimlerinde yakalayabilirsiniz. Bu sayede ürün veya hizmet satışlarınızı artırabilirsiniz.

 

 

Programatik Reklamlar

Programatik reklamlar verilerinizi analiz edip, teknolojiyi kullanarak medya satın alımını daha hızlı ve akıllı hale getirmenize olanak sağlar. Bu sayede mesajlarınızı dijital platform ve kanallar arasındaki çapraz karşılaştırmalar ile daha etkin bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Farklı kanallardan alınan verileri karşılaştırarak bilinçli bir şekilde hedefleme yapabilirsiniz. Bu reklamlar ile belirlediğiniz kitleye doğru bir biçimde ulaşın ve düşük maliyetle maksimum dönüşüm sağlayarak karınızı artırın... Türkiye'de kullanımı giderek artan bu reklam modeli ile reklam bütçenizi en etkin biçimde kullanın...

Ligatus

Ligatus Reklamınız ile görünün, etkileşim sağlayın, daha fazla dönüşüm elde edin. Reklamveren olarak içeriğiniz ile hedef müşterinize erişmenizi, etkileşim kurmanızı ve dönüşüm yapmalarını sağlar. Hedef müşterinizi çekmek ve performans hedeflerinize daha rahat ulaşmak için reklam envanterlerinden faydalanın.

Taboola

Dünyanın önde gelen yerel reklam platformunda, büyük ölçekli yayıncılar genelinde bir milyardan fazla alakalı kullanıcıyı bulun ve bunlarla bağlantı kurun. Kolayca büyük kitlelere erişim sağlayın ve güvenle bağlanın...

Kampanyalarınız ile programatik veya doğrudan kanallar aracılığıyla, markasız ortamlarda yer alın. Bu reklam türü ile pazarlama hedeflerinizi karşılayın, bilinirlik oluşturun, yüksek değerde potansiyel müşteriler oluşturun ve zengin içerikleriniz ile çevrimiçi eylemleri planlayın.

Adform

Programatik üzerinden hedefleme yapabileceğiniz bir platformdur. Reklamınızın performansını, hedef müşterinize uygun veriler ile daha iyi bir noktaya getirin... Kampanya, ürün veya hizmetinizin tehditlerini fırsata çevirin. İşinizin tüm zorluklarını çözerek veya en aza indirgeyerek rakipleriniz ile arayı kapatın.

Engageya

Sıfır süre, sıfır iş...

Reklamınızın tam kontrolü ile maksimum ve anlık gelir sağlayın. Yerel reklamcılık platformu ile, reklam gelir potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için envanterinizin her yönünü kontrol edip yönetin.

Criteo

E-ticaret platformunu kullanıyorsanız, dönüşüm ve satış odaklıysanız doğru adrestesiniz... Tamamen satış oranlarını yükseltmeye dayalı reklam platformu ile iş ortağı olan (Facebook, Skype gibi) platformlarda görünün. Dinamik reklam görsellerinizi takip panelinden kontrol edin, yeniden pazarlama ve optimizasyonu kolayca sağlayın.

Admatic

Semantik algılama sistemi sayesinde markanızın güvenilirliği açısından zararlı olabilecek içeriklerde yer almamanızı sağlayan bir platformdur. Gelişmiş teknolojinin yanı sıra Web+Mobil cihazlar için geliştirilen reklam formatları ile yer alın. Tüm reklam modelleri %100 görüntülenme üzerine kurgulanmıştır. Bu sayede maksimum dönüşüm elde etme fırsatını yakalayın. Kampanyanızın doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşabilmesi için kullanıcıların ilgi alanlarına göre hedefleme yapın.

 

Refresh

Pazarlama bütçenizden maksimum düzeyde yararlanın...

Reklamlarınız sadece TV spotu olmak zorunda değil, markanızın ya da kampanyanızın neye ihtiyacı var ise o yönde reklam oluşturun. Bu bir görsel ya da herhangi bir yaratıcı strateji içerikli bir reklam olabilir. Doğru kampanya ile doğru reklamı seçin, düşük maliyet ile reklamınızı yayınlayın. Reklam içeriğinizin doğru mesajı verdiğinden emin olun ki doğru kitleyi harekete geçirin...

Özel Data Hedefleme/Kitle Hedefleme

Kitle Hedefleme reklamınızın gösterileceği kişileri daha hassas yöntemlerle seçmenize imkân tanıyan bir yoldur. Kitle hedefleme; web sitenize göz atan, uygulama kullanan veya video izleyen kullanıcılara ulaşarak mevcut kampanyanızın performansının artmasına yardımcı olabilir. Elinizdeki bir kaynaktan oluşturmuş olduğunuz bir hedef kitledir.

Başvuru Formu

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı