SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

  • Anasayfa
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Profesyonel SEO Hizmeti

Kurumsal açıdan bir firmanın başta Google olmak üzere farklı arama motorlarında en üst sıralara çıkması ve düzenli olarak orada kalması adına yapılan çalışmalara SEO, yani Arama Motoru Optimizasyon hizmetleri denir. Rekabetin güçlü olduğu ve geride kalan bir şirketin kısa sürede yenilgiyi kabul ettiği bu acımasız dünya içerisinde internet, müşteri potansiyelini kuvvetlendirmek için büyük bir önem taşımaktadır. Sizler için bu konuda profesyonel bir çalışma yapıyoruz. Yandex ya da Google ve Bing gibi büyük platformlar ile birlikte Facebook gibi güçlü sosyal ağlar konusunda SEO ile sitenizi güçlendiriyor, ilk sayfada çıkması ve orada kalması adına bu alanda uzman çalışanlarımız ile sizlere güvenilir bir destek sağlıyoruz. Web sitenizin arama motorlarına uygunluğu ve doğru analiz verileri ile tüm arama motorları için uyumlu bir hale gelmesi için SEO hizmetleri mutlaka profesyonel firmalardan alınmalıdır.

 

 

 

Ürün ve hizmetleriniz İçin SEO Desteği

Bir SEO çalışmasını aslında az çok herkes yapabilir. Fakat burada önemli olan doğru kriterlerin ne olduğunu bilip buna göre bir çalışma yapmaktır. Yani profesyonel bir SEO hizmeti alınmadığı takdirde çok gerilerde kalırsınız, ürün ve hizmetlerinizi de kimse göremez. Anahtar kelimeler, SEO içi ve dışı planlı çalışma, doğru makaleler, site bünyesinde kaliteli bir blog oluşturma için profesyonel hizmet almak en doğru seçenektir. Titiz bir çalışma ile web sitenize SEO hizmeti adına, ürün ve hizmetlerinizin ne olduğunu detaylıca inceleyerek doğru hedef kitleye nasıl ve ne şekilde ulaşabileceğinizin planını çıkararak en kaliteli SEO hizmetini sunuyoruz.

Firmanızın Prestiji İçin Çalışıyoruz

Bir firmanın büyümesinde, ürün ve hizmetlerini doğru hedef kitleye ulaştırmasında şirketin prestiji büyük bir önem taşır. Psikolojik olarak müşteri portföyü üzerinde bırakacağınız izlenim, onlara güven aşılama konusunda büyük bir katkı yaparak pazarlama noktasında firmanızın öne geçmesini sağlayacaktır. Size bu alanda SEO hizmetleri olarak tüm uygulanması gereken SEO çalışmalarını profesyonel bir çatı altında sunuyor ve şirketinizin en doğru hedef kitleye en hızlı biçimde ulaşması için kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu, kimine göre sanat, kimine göre de mühendislik dalı olarak nitelendirilmektedir. Türkiye'de arama motorları arasında ağırlıklı olarak Google'ın kullanıldığı düşünülürse SEO'yu açıklarken; web sitenizin içeriğini, bilgilerin güncelliğini, tazeliğini, açılış sayfanızın hızını ve sitenizin güvenilirliğini optimize ederek Google'da alakalı kelimeler ile üst sıralarda yer almanız için yapılan çalışmalardır. Diğer bir söyleyişle, Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizi arama motoru dostu yapmaktadır. Web sitenizin ziyaretçileriniz tarafından daha kolay kullanılması, arama motorları tarafından daha iyi konumlandırılması, bilinir ve popüler olması gibi birçok işleme SEO denilmektedir.

App Store Optimizasyonu (ASO)

Günümüzde insanların mobil cihazlarında geçirdikleri süre 2 saat civarında olarak tahmin edilmektedir. Mobil SEO da denebilecek App Store Optimizasyonu, temel olarak uygulama ve oyun mağazalarının arama sonuçlarında daha üst sıraya yerleşmek, uygulamaların daha çok indirilmesi için organik yolla kullanıcı kazanmak anlamına gelmektedir. Her geçen gün artan mobil uygulamalar ve oyunlar arasından kullanıcılara ulaşmak zorlu bir süreç haline gelmeye başlamıştır. Amaç; uygun arama sonuçlarında çıkmak ve uygulama marketlerinde keşfedilmektir. Bu faktörlerin performanslarını ve rakiplerini çok iyi takip etmek gerekir ki hem rakiplerinizden farklılık yaratmış olun hem artan görünürlüğünüz sayesinde indirme oranlarınız artsın hem de gelirinizi katlayın. App Store Optimizasyonu için dikkat edilmesi gereken bazı adımlar vardır: Kullanıcı isteklerinin, geri dönüşümlerin ve rakiplerin irdelenmesi, doğru uygulama ismi seçimi, ilgili anahtar kelime kullanımı, özenli açıklama bölümü hazırlanması, özgün uygulama ikonu seçimi, çoklu dil desteği, uygulama boyutunun uygunluğu gibi... Tüm bu faktörler doğru uygulandığında uygulamanızın trafik çekmemesi söz konusu olmayacaktır.

Başvuru Formu

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı