Hakkımızda

TAMAMLANAN İŞ

0+

MUTLU MÜŞTERİLER

0

KAMPANYALAR

0

EKİP

0

SEMPUBLIC

Dijital Pazarlama Ajansı

İnsanların ister kişisel ister çevrimiçi olsun, güvendikleri marka ve kurumlarla anlamlı deneyimlere sahip oldukları bir dünya hayal ediyoruz.

Görevimiz

Profesyonel olarak sizinle çalışmaya ve güvenilir dijital pazarlama danışmanınız olmaya hazırız. Birlikte çalışarak, müşteri verilerinizi anlamlandırabilir ve dijital pazarlama stratejilerinizi geliştirebiliriz. Uzman ekibimiz dijital pazarlama konusunda size destek vermeye hazır.

Yaptıklarımız

Yaklaşık on üç yıldır çeşitli sektörler için dijital reklam danışmanlığı ve uygulaması gerçekleştirdik. Bu sayede firmanız için en pratik, en etkili dijital pazarlama stratejilerini oluşturuyor ve gelir arttırıcı modelleme sistemi ile çalışma yapıyoruz.

Google Ads çalışanları ile birlikte markanızın, marka bilinirliği ve satış arttırmaya yönelik olarak Facebook, Instagram, LinkedIn, Yandex ve Twitter reklamları da yaptığımız hizmetlerin arasında. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile de sanal dünyada markanızın etkileşimini arttırıyoruz.

Yenilikçi reklam teknolojilerini güvenilir ve uzman ekibimiz ile birleştirerek firmanız için anlamlı ve başarılı sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı