Foursquare & Swarm Reklamları

  • Anasayfa
  • Foursquare & Swarm Reklamları

Foursquare & Swarm Reklamları


Yaşadığınız şehri, gezeceğiniz yerleri ve yapılacaklar listesi planlayacağınız konum odaklı sosyal medya uygulamalarından en popüler ve yaygın olanı Foursquare / Swarm uygulamasıdır. Kullanıcılar hem bulundukları yerleri paylaşmak, hem yeni mekânlar keşfetmek hem de mekânlara ait tavsiye ve önerileri okumak için Foursquare uygulamasını kullanmaktadırlar. Kısacası konum odaklı bir sosyal mecra arıyorsanız, Foursquare bunun için doğru bir uygulamadır.

Swarm üzerinden check-in yaptıktan sonraki ekranın en altında "Promoted" başlığı altında sponsorlu reklamlar gösteriliyor. Foursquare'deki reklamdan tek farkı gösterilen ekranda ayrıca bir eylem çağrısı linkinin olmaması. Bunun dışında reklamın işleyişi Foursquare ile aynıdır. Foursquare- Swarm Uygulamalarında check-in yapılması sonrası reklam göstererek doğrudan hedef kitleye ulaşma imkânı sağlanıyor.

Gönderilerin Post Edilmesi

Sosyal medyayı kullanarak çeşitli sosyal medya platformlarında gönderi yayınlama işlemidir. Instagram, Twitter, Facebook ve Linkedin gibi çeşitli platformlarda sıkça uygulanan bu işlev sayesinde gönderilerinizin kullanıcılara gösterimi sağlanır, marka bilinirliğiniz ve reklamınızın tanıtımı artar. Bu sayede reklam verenlerin ulaşamadıkları veya bilinmedikleri kullanıcılar tarafından fark edilmesi sağlanır. Yeniden pazarlama işlemine olanak sağlayıp kullanıcılara ürünlerinizin hatırlatılmasını sağlar. Satışla sonuçlanmayan ürünlerin satışla sonuçlanmasına da olanak tanır. Post edilen gönderiler; hem dönüşümlerin hem etkileşimlerin artması için faydalı bir araç olarak sayılır.

Twitter için Re-tweet, Instagram, Facebook, LinkedIn üzerinden Re-post etme işlemiyle kullanıcılara geçmişte gösterdiğimiz bir gönderiyi istediğiniz zaman yeniden paylaşarak tercih ettiğiniz gönderinin yine hatırlanmasını ve öne çıkmasını sağlayabiliriz. Bu reklamverenlerin kampanyalarını destekleyici yeniden pazarlama yardımıyla kullanıcılara ürün/hizmetlerinizi yeniden gösterme veya ulaşamadığınız kullanıcılara ürünlerinizi tanıtma şansı sağlayıp kullanıcıların tekrar hedeflenmesinde veya hiç ilgisini çekemediğiniz kullanıcılara ulaşmanızda etkili bir yol olarak kullanılır.

Başvuru Formu

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı