E-Ticaret

Facebook’tan Küçük İşletmelere 100 Milyon Dolarlık Corona Desteği

Facebook’tan Küçük İşletmelere 100 Milyon Dolarlık Corona Desteği

Tüm Dünya'da hızla yayılan ve alınan tüm önlemlere rağmen halen daha artan vaka sayılarıyla sosyal hayatı durma noktasına getiren Korona virüs salgınının ekonomi üzerinde de etkisi büyük. Özellikle küçük işletmeler için durağanlaşan ekonominin etkileri çok daha zorlu ve hızlı hissediliyor. Bu konuda bir adım atan Facebook, hizme verdiği 30'dan fazla ülkedeki 30 bin kadar küçük işletmeye 100 milyon dolarlık destekte bulunacağını açıkladı.

Evden Çalışacaklara Birkaç Tavsiye

Evden Çalışacaklara Birkaç Tavsiye

Salgın nedeniyle kendi kendimizi karantinaya aldığımız şu günlerde pek çok firma çalışanlarının mümkün olduğunca ofise gelmemelerine, evden çalışmalarına karar verdi. İlk bakışta tüm gün bilgisayar başında çalışanlar için ofiste ya da evde çalışmanın bir farkı yokmuş gibi görünse de, eğer alışık değilseniz ev ortamında çalışmanın bazı zorlukları bulunuyor. Örneğin; işe konsantre olamama, dikkat dağınıklığı, çalışma zamanını ayarlayamama gibi problemler. Bu yüzden sizinle evdeyken de ofisteymiş gibi verimli çalışabilmeniz için birkaç ipucu paylaşmak istedik.

Sosyal Medya Pazarlamasında 7 Önemli Performans Metriği

Sosyal Medya Pazarlamasında 7 Önemli Performans Metriği

Markanız ya da şirketiniz için sosyal medyayı kullanıyor ve düzenli olarak paylaşımlar yapıyorsanız, sosyal medya yönetimi için profesyonel bir ajans ile çalışıyorsanız, yaptığınız yatırımların sonuçlarını somut olarak görmek istersiniz. Dijital pazarlamanın en güzel yanlarından birisi de ölçülebilir olmasıdır. Peki, sosyal medya raporlarında hangi metrikler ne işe yarar biliyor musunuz?

2019’da E-ticaret Sosyal Ticarete Evrildi

2019’da E-ticaret Sosyal Ticarete Evrildi

2019'da hemen hemen tüm sosyal medya platformları alışveriş özelliklerini test etmeye başladı.

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı