Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Evden Çalışacaklara Birkaç Tavsiye

Evden Çalışacaklara Birkaç Tavsiye

Salgın nedeniyle kendi kendimizi karantinaya aldığımız şu günlerde pek çok firma çalışanlarının mümkün olduğunca ofise gelmemelerine, evden çalışmalarına karar verdi. İlk bakışta tüm gün bilgisayar başında çalışanlar için ofiste ya da evde çalışmanın bir farkı yokmuş gibi görünse de, eğer alışık değilseniz ev ortamında çalışmanın bazı zorlukları bulunuyor. Örneğin; işe konsantre olamama, dikkat dağınıklığı, çalışma zamanını ayarlayamama gibi problemler. Bu yüzden sizinle evdeyken de ofisteymiş gibi verimli çalışabilmeniz için birkaç ipucu paylaşmak istedik.

İçerik Hala Kral mı?

İçerik Hala Kral mı?

Google Web Yöneticisi Eğilimleri analisti John Mueller, sitelerin öne çıkmasında reklam desteğinin önemli olduğunu açıkladı. Google aramalarında organik olarak üst sıralara çıkmak için mutlaka reklam da vermek gerekip gerekmediği konusunda her zaman tartışmalar oluyor.

2020’de Öne Çıkacak Pazarlama Becerileri

2020’de Öne Çıkacak Pazarlama Becerileri

Microsoft'a göre dijital pazarlamacılar için en önemli yetenek SEO. Microsoft tarafından Linkedin platformunda yapılan ve dünya genelindeki 600 üst düzey pazarlamacının katıldığı bir araştırmaya göre; 2020 yılında pazarlamacıların sahip olması gereken en önemli becerinin "SEO" (arama motoru optimizasyonu) olduğu açıklandı.

Doğal Trafiğiniz Aniden Düştüğünde Yapmanız Gerekenler

Doğal Trafiğiniz Aniden Düştüğünde Yapmanız Gerekenler

Bir web site sahibi veya içerik pazarlamacıysanız bu durumu daha önce yaşamışsınızdır. Organik trafiğiniz aniden düşebilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz.

İstediğiniz ve hedef kitlenize uygun sitelerde en uygun maliyetlerle yerinizi alın.

TEKLİF ALIN
sempublic - dijital pazarlama ajansı sempublic - dijital pazarlama ajansı